Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista Inspirat BricoPack

Ahoj,
potřeboval bych poradit s odinstalací programu Vista Inspirat BricoPack - je to program na změnu vzhlednu ve windows xp, ovšem funguje jen na windows xp 32bit, jenže já ho na svém novém pc nainstaloval na win xp 64bit a těď nevím jak se ho zbavit, nemůžu se dostat do windowsu, přihlašovací okno mi načítá asi minutu a když se přihlásím nefunguje vůbec nic, nevidím lištu ani ikony na ploše, nemůžu se dostat nikam, kde bych ten program odinstaloval, skoušel jsem i nouzový režim, funguje jen ta 3 možnost, Stav nouze se systémem MS-DOS, kde se objeví Cmd.exe, určitě by měl jít odstranit i zde ale nevím jak. Věděl by někdo jak na to ?

Díky

no takže přimo ve windows se mi to otevřít nepovedlo, nefunguje vůbec nic, win + f1 nefunguje, musím pořád přehazovat kompy abych se vůbec dostal na net

v nouzovém režimu dám START>SPUSTIT, otevře se mi nové okno tam jsem napsal C:\WINDOWS\SYSTEM32\RESTORE\RSTUI.EXE - vyhodí to chybovou hlášku :
C:\WINDOWS\SYSTEM32\RESTORE\RSTUI.EXE is not valid win 32 application

V DOSu se vůbec nevyznám, nevím kde nebo jak spustit tu opravu systému

nechtěl jsem visty a někde jsem se dočetl že win xp 32bit dokáže využít jen 3G ram, proto jsem skusil 64bit ale je pravda že zatím s tím jsou jen problémy, skusím stáhnout windows 7 ale stejně bych to ještě rád oživil nechci přijít o všechny data :(