Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tvorba webu - obsah stránky na středu

ahoj vytvarim stranky v programu microsoft office:PUBLISHER a udelam stranku a hodim ji na internet a mrknu se na ni ale je uplne nalevo a ja potrebuji aby ten obsah te stranky byl na stredu(aby cela ta stranka byla na stredu a ne vlevo)
Změna předmětu, původně: tvorba webu (LaKr) (Kráťa)

Já bych si nechal zobrazit editaci zdrojového kódu a vložil tohle
místo <body> dát <body style="text-align: center>, hned za to <div style="text-align: left; width: 780px; margim: auto; border: 1px solid red"> (ten border je tam kv§li tomu abychom to viděli až nám to ukážeš), pak celý ten obsah a před </body> dát </div>.

<body style="text-align: center>
<div style="text-align: left; width: 780px; margim: auto; border: 1px solid red">
veškerý stávající i nestávající obsah
</div>
</body>