Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska ASROCK P45TS

Dobrý den,
Budu si kupovat základní desku a narazil jsem na tuhle: ASROCK P45TS. Zaujala mě cena necelé 2000. Potřeboval bych poradit jestli je výhodné si ji koupit, nebo je to jenom nějaký "šunt" Děkuji.

z čoho usudzuješ,že je to sračka ? z toho,čo jedna pani povedala ? z toho,že je to lacné ? je to rozhodne lepšia volba ako tolko vychvalované msi,kde aj v dnešnej dobe je naprosto normálne,že doska má problémy s väčším diskom ako 120GB,kde samovolne vytekajú kondenzátory aj napriek deklarovaným rock solid/ceramical capacitors,kde 60% dodávky príde mechanicky poškodených aj po opakovanej reklamácii,toto je u mňa sračka,nie asrock,ktorý vydrží bežať 6 rokov 24 hodín denne bez poruchy,ktorý síce miesto integrovanej drahej marvell/broadcom LAN má len realtek a miesto drahých medených chladičov s ozdobami,kudrlinkami a nápadnými nápismi má len obyčajné hliníkové chladiče,ale prakticky blbuvzdorné automatické nastavenie a nízka cena sú pre mnohých zaujímavé a svoju službu spravia

z čoho usudzuješ,že je to sračka ? z toho,čo jedna pani povedala ? z toho,že je to lacné ?

z vlastnych skusenosti, tych dosiel som uz daval a nasledne vymienal v roznych PC u roznych zakaznikov kopu.

je to rozhodne lepšia volba ako tolko vychvalované msi,kde aj v dnešnej dobe je naprosto normálne,že doska má problémy s väčším diskom ako 120GB,kde samovolne vytekajú kondenzátory aj napriek deklarovaným rock solid/ceramical capacitors,kde 60% dodávky príde mechanicky poškodených aj po opakovanej reklamácii,toto je u mňa sračka

v tomto mas pravdu MSI su sracky, ale vraj sa uz nove modely polepsili...musim vyskusat

nie asrock,ktorý vydrží bežať 6 rokov 24 hodín denne bez poruchy

lol, dobry for, to mozno tak v kancelarskom PC, ktory sa nikdy nevypina, nakolko by uz druhy krat nemusel ist zapnut

ktorý síce miesto integrovanej drahej marvell/broadcom LAN má len realtek a miesto drahých medených chladičov s ozdobami,kudrlinkami a nápadnými nápismi má len obyčajné hliníkové chladiče

realtek su celkom dobre sietovky, a ohladne kudrliniek - treba to dakomu? dosku budes pouzivat v PC case a nie sa na nu divat po veceroch.

ale prakticky blbuvzdorné automatické nastavenie a nízka cena sú pre mnohých zaujímavé a svoju službu spravia

pri tej doske by som o blbuvzdornosti nehovoril, nakolko blbne sama, bez ocividnej priciny a dost casto. Je to skratka podobna sracka ako ECS, PCCHIPS a ine pokutne hovadiny. Aj cena je tomu primerana. Za malo penazi nemozes logicky dostat kvalitny vyrobok, co je u Asrocku len pravda.