Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vir?

ahoj spoustel sem jako kazdy den pc a nabehla mi plocha eset vse nabehlo vyskocilo mi pote takove to cerne okno jako kdyz date do spusti prikaz cmd tak vyskoci takove to cerne okno to mi teda vyskocilo a bylo tam napsano odepreno proste vsechny programy byly odepreny a jeste to pise naky takoveto blbosti a pc se hned vypne

nevite co pomuze mam zatim windows seven 86x

Standardně se při startu systému mačká klávesa F8, a nevidím důvod, proč by WIN7 byly výjimkou. Ale jestli mohu poprosit, tak používej diakritiku a interpunkci, tohle se nedá normálně číst… A slova jako prosím a děkuji jsou mazivem v soustrojí komunikace (to jako, že se slušným vystupováním se dříve dobereš nějakého výsledku;-)).

nenapises absolutne nic pouzitelneho okrem toho ze "ti to nejde" a "hadze hlasky" a podobny hnoj a cakas pomoc? bud raz ze ta neopalkovali hned, amater...hlavne ze si KING a serkas sa do servisu PC ked si neschopny napisat co ti to vobec robi....a este si usta otvaraj...ludska blbost je nekonecna...

p.s. - o radu sa ziada jedine ked mas plateneho poradcu, inac as o radu prosi