Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem revize zakladni desky

ahoj zajima me co to je vubec revize u zakladni desky ze na strankach gigabyte sem se koukal na zakladni desky a tam je bios pro revizi 1.0 jiny nez pro revizi 2.0 tak me zajima co to je a jaky je rozdil mezi rev. 1.0 a 2.0

Verziu svojej dosky zistis ked sa na tu dosku pozres a precitas si to na nej. Alebo na krabici (ale istejsia je samotna doska). Priamo na doske alebo na nalepke na slote apod.
Jake su tam rozdiely ta nemusi zaujimat, BIOS na inu verziu dosky pouzit NEMOZES, ked je na inu verziu dosky na webe vyrobcu iny BIOS.