Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Padající explorer.exe

Zdravím mám problém, no teda nedořešený problém.

Mám čerstvě nainstalovaný windows, a když otevřu jednu složku tak mi spadne explorer.exe dělá to jen u jedný složky mám v ní asi 6 stáhnutých seriálů formátu .avi. Dělá to pokaždé, když jí otevřu.

V prohlížeči událostí mi to píše 2 chyby po každém spadnutí:

-Zablokovaná aplikace explorer.exe, verze 6.0.2900.5512, zablokovaný modul hungapp, verze 0.0.0.0, adresa bloku 0x00000000.
a
-Chybující aplikace explorer.exe, verze 6.0.2900.5512, chybující modul nemp4splitter.ax, verze 4.9.4.1, adresa chyby 0x0002a65b.

Avast v té složce nic nenašel a ani superantispyware.

Tak už nevím jestli to není vir co to jé? Že by počítač neměl rád moje seriály?

Prosím pomoc díky.

pochopitelně zamrzá při výpadcích sítě, neb je sám sobě trvale spuštěným stromovým průzkumníkem.
čili když ti v práci tuhne desktop, tak je jasné že vašemu it oddělení zase nejde nějaký server se síťovými disky.

ale máš pravdu, parádně tuhne hlavně díky doinstalovanému bordelu ve win. je pondělí tak se mi zrovna vybavuje náš megakorporátní antivirus mcafee, který dokáže neodstřelitelně zmrazit explorer a tím zcela zastavit i načítání uživatelského profilu.