Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Visty32 zatuhnou na notebooku

Mám tady jeden notebook, kde místo naběhnutí zůstane systém zatuhnutý na hlášce ČEKEJTE PROSÍM.
Nechce naběhnout ani nouzový režim (taktéž zatuhne před přihlášením).

Jediné co funguje z různých režimů je nouzový režim v příkazové řádce.
Pochopitelně je to zralé na reinstalaci z DVD, ovšem to nemám.

Máte nějaké náměty na pokus o obnovení z příkazové řádky ?

Jsou tam Visty home - 32

Ještě bych měl dotaz do "pléna".
Takže budeme to řešit tak, že koupíme nové Vista premium 32bit a z toho CD to budeme opravovat.

Protože jsem to nedělal měl bych dotaz.
Zůstane zachována původní konfigurace (tedy ovladače a software) nebo bude potřeba to celé přemazat?

A ještě bych měl dotaz na CD-key. Protože nálepka zespodu notebooka je mírně podřená asi se mi nepodaří kompletně přečíst starý CD-key.
Budu muset z "nového" instalačního media zadávat klíč a bude stačit ten klíč, který dostanu přímo k novým Vistam?

Co na to říkáte? Zůstane v takovém případě zachována stará konfigurace?