Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se zotavenim pc

Mám problém s Windows xp. při obnově systému došlo k výpadku proudu. Po načtení os jde vidět pouze obrázek na ploše. Klávesa start nejede, ani není přítomná spodní lišta. V nouzovém režimu je to to samý. Vyhazuje to nějakou chybovou hlášku.
Načetl jsem z instalačního cd konzolu pro zotavení a po napsání příkazu CHKDSK / P. kontrola nalezne na svazku jednu chybu. Nevíte jaký zadat příkaz, aby to tu chybu opravilo?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

to tam objevilo: aplikace nemohla byt spustena, protože souucast iertutil.dll nelze najit. potiže pravdepodobne odstranite opetovnou instalaci aplikace, nahrali jsme to tam, ale nechtelo to prijmout. od te doby, když chceme opravit problem, tak to jen píše, co všechno tam chybí.