Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modrá smrt po restartu

ahoj prosím o pomoc
při restartu počítače se mi oběví modrá smrt
jediná pomoc je počítač vypnout a zapnout ho tak po 5-10minutách pak vše zase běží
známy říkal že je chyba v ramce a že nějakou dobu trvá než se z ní všechno smaže. Je to možné? a jak to odstranit.? děkuji

při restartu počítače se mi oběví modrá smrt
jediná pomoc je počítač vypnout a zapnout ho tak po 5-10minutách pak vše zase běží

já tipuju zdroj - nějaký chorý resetovací signál.
při takovém podezření je dobré si říct: je tam eurocase a podobný shitzdroj? má to starý 8cm hlučný ventilátor? v takovém případě bez rozmýšlení nahradit novým lepším.