Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Rozšíření poradny

Vážení uživatelé portálu Poradna.net
dnes se Poradna rozrostla o další dvě nové tematické větve, takže kromě rad o počítačích, kutilství a chovu terarijních zvířat, zde nyní naleznete i rady o akvaristice a hrách.
Nové větve najdete na adresách: akva.poradna.net respektive hry.poradna.net
Doufáme, že i pro vás bude tato změna přínosem a nadále se budeme společně setkávat na stránkách Poradna.net

Mám drobnou slohovou připomínku - máme-li poradny "PC", "Tera", "Akva" a "Kutilská", mělo by správné označení té poslední zbývající být "Herní", protože předpokládám, že uvedená slova označují přídavné jméno, které specifikuje typ dané poradny.