Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sitovy kabel byl odpojen se furt opakuje

Ahojte prosim poradite nekdo mam takovy problem nejspis s radiem nejsem moc odbornik na PC (ja na tom umim jen hrat xD) furt mi to hazi sitovy kabel byl odpojen napr pri hrani (ale i jindy kdyz neco delam s netem ) second life takze se to vypne zapne vypne zapne vypne atd. nevite co s tim mel jsme pujceny radio od kamose a to mi slo normalne (neda se to nejak opravit)?

ja nevim ten co tu byl a kontroloval tomu rikal radio xD takova krabicka ale zadnej vysledek ja to popisu takhle je to pripojeny do takove anteny na strese a ta antena jde vzduchem k vysilaci takze nevim jak se tomu rika

jo jinak ano cetl jsem si je a jen se tam bavi cim to mue byt ale ja bych potreboval vedet jestli se to nejak neda opravit