Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VT a netcarshow.com

Hoj.
Chtěl bych si vytvořit stránku o virtual tuningu + soutěžit na jiných stránkách ve virtual tuningu.
Na virtual tunign se používají obrázky z netcarshow.com. V jejich ujednání je :

2. Použijte License

Je povoleno dočasně stáhnout jednu kopii materiálu na NetCarShow.com 's internetové stránky pro osobní, non-komerční prohlížíte pouze přechodný. Jedná se o udělení licence, nikoliv převod vlastnického práva, a na základě této licence vám nesmí:

* Upravit nebo kopie materiálů;
* Použití materiálů pro jakékoli komerční účely nebo pro jakékoli veřejné displeje (komerční nebo non-komerční);
* Pokus o dekompilovat ani zpětně analyzovat jakýkoliv software obsažený na NetCarShow.com 's internetové stránky;
* Odstranění jakéhokoli autorského práva nebo jiných vlastnických zkratky z materiálů, nebo
* Převod materiálů na jinou osobu nebo "zrcadlo" materiálů na jakémkoliv jiném serveru.
(přeloženo translate.google.com).

Chtěl bych se zeptat, jestli tedy ten obrázek na webovou tsránku dát můžu, nebo jestli ho můžu upravit a poslat na jinou stránku do soutěže.

Vím, že se to dělá, ale nevím jestli je to 100% legální

Podla mna su obe dve moznosti nelegalne. Do sutaze sa posielaju vlastne prace, to bude zrejme odporovat vlastne aj pravidlam tej danej sutaze. Ak nedokazete vytvorit nic vlastne, nesutazte, ak nemate vlastny obsah, nerobte stranku o VT ale o dacom inom v com sa vyznate a co bude mat informacnu (prip. inu) hodnotu. :-)

Do sutaze sa posielaju vlastne prace

Virtual tuning soutěže vypadají takto :
Majitel webu zadá předlohu
Soutěžící jí "vytuní" - domalují své vlastní "tuning díly"
Pošlou majitelovi na e-mail
Majitel vyhodnotí kvalitu došlých prací a dá pořadí na web.

Takže se posílají "vlastní" - upravené práce

Edit: Ale jiank ano, nelegáln íto asi je ..