Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet - nenačte se stránka

Dobrý den,

Potreboval by som pomoct s mojim internetovým pripojenim.
Problem je ten, že momentalne hladam pracu, a pri vyhladavani, ked kliknem na konkretnu ponuku nechce sa mi otvorit.To je uz ten horsi pripad.
Predtym bol len problem s odpovedou na konkretnu ponuku,teraz uz nefunguje nic.
Ale k hlavnemu problemu:
Je jedno na ktorom serveri vyhladavam, jednoducho odpovedat na inzerat sa neda, pritom viem odosielat e-maily, uploadovat na severy napr.www.uloz.to, posielat subory cez skype,funguje aj klasicke stahovanie dat. Konkretne odpoved na spominanych serveroch nefunguje, zalozenie agenta,ci vytvorenie zivotopisu. Jednoducho sa stranka bud nenacita, alebo natahuje stranku aj hodinu.
Pripojenie mam od 02,DSL, funguje asi tak ze mam kablove pripojenie, na ktory je pripojena WiFi, cez ktoru sa pripajam. WiFi ja znacka SMC, nedostal som ju od 02, bola kupena zvlast.
Skusal som jak Explorer, Mozillu, Safari v systeme XP aj Viste, a este aj na Linux Ubuntu. Vycerpal som uz vsetky moznosti, vratane resetovania Wifi a routeru.
Mohli by ste mi nejako poradit?
Dakujem

Marcel
Změna předmětu, původně: Internet (karel)

Hmmm, no mam router D-link pripojeny kablom na poschodi, na router D-Link je pripojena Wi-Fi,alebo ako sa to vola,proste router z ktoreho chytam bez kabla internet, znacky SMC, vsetko je resetovane,robil som to aj pred par minutami, funguje vsetko,co sa tyka internetu,az na ten spominany problem.
A DNS, to netusim, sorry nie som expert.:-), ale ked je to resetovane,a vsetko funguje.... divne.

Takže celkem na cestě od linky O2 k PC jsou 2 krabičky (D-Link a SMC)nebo víc? Dodal něco z toho O2? Resetoval jsi vše nebo jen SMC? Možná bych to místo resetu na chvíli vše vypnul. Pak bych taky zkusil připojení přímo kabelem (bez WiFi), např. si vzít NB k tomu D-Linku nebo obecně něčemu co je nejblíže k lince od O2.

na asi 2, teda jeden sluzi na pripojenie kablom, a z neho je napojeny Wifi router, cez ten chytam ten signal,v pocitaci mam klasicky usb adapter, a jak som uz pisal, mam notebook, ten ma uz zabudovany adapter,takze v tom nemoze byt problem.
Skusal som to na XP,Ubuntu na PC, a notebook, ktory ma Vistu.System tiez nebude problem.
Dalej je tu este jeden pc, na poschodi, ten je pripojeny kablom, ma XP system, tam to nefunguje tiez.Mozno problem v tom routri na poschodi.Ale v tom sa hrabat nechcem,ale asi budem musiet.
Dufam ze chapes. :-)
2 krabicky, jedna na kabel, druha je wifi.