Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Procesor + chladič.

Jeden skromný dotaz. Kdysi se mezi chladič a polovodičové součástky dávala specielní vazelína kvůli převodu tepla, ještě něco takového exsistuje nebo se to dává nasucho? Já jen až budu nucen vyndat a vyčistit chladič, abych věděl. Díky.

No klidně si chladič oddelej, ale já bych ho zvytečně nevyndával. Občas vytáhneš chladič i s připečeným amd procesorem8-) Maximálně chytit rukou/oddělat vrtuli a kompresor. Pokud už odděláš tak bych vyčistil obě plochy se starou zaschlou pastou a nanesl na jednu novou.