Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace ovladačů ATI Radeon Xpress 1250

Chtěl bych se zeptat,zda je nějak možné aktualizovat ovladače integrované grafické karty ATI Radeon Xpress 1250,která je na základní desce MB ASUS M2A-MX. Poslední verze ovladače 8.342.0.0 je z 2.února 2007. Já vím,odpověď typu - a funguje ti - ano,tak co řešíš - znám...ale přece jenom 2,5 roku starý ovladač by se mohl aktualizovat a být to lepší...Jedná se o tzv. druhý počítač v domácnosti. Jinak u nvidie na prvním PC aktualizuji ovladače po každém vydání...Ale jako je možnost aktualizovat ze serveru nvidia.com,tak musí být nějaký odkaz na ATI..Díky

Já naopaka vždy nahrávám ovladače z ati.com je to pod pod tím motherboard/čipset. Cdčko bývá staré a výrobce desky soubory na svých stránkách neaktualizuje, u třeba rok vydáváného produktu je to jistota. Nečekám větší výkon ale zlepšenou kompatibilitu s hrami.

Ta byla u AMD ovladačů vždycky horší a reakce - opravu problému pomalejší.Teď už tohle "tajemství" můžu říct, na mém stožáru už zase vlaje zelená vlajka!!!