Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kompatibilita ram

Mam ddr2 a-data 2*1gb 800mhz a chci se zeptat jestli bude vadit kdyz dodám další dvě ramky jiné znacky pojedou stale v dualu, nebo se budou nějak omezovat či se spomalí.Dík za odpověd

Nemel by byt problem, pokud dodas pameti do druhe dual banky (odliseno barevne). Doporucil bych vybrat pameti, ktere jsou parametrove co nejblize tem starym (frekvence, latence). Pro jistotu jeste omrkni compatibility list tve /tajne/ desky.