Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pocitac (notebook) se nespusti

Prosim o radu nebo zkusenost. Mam notebook Amilo pro V3505 uz tretim rokem. Vzdy po zkonceni brouzdani po netu jsem ntb zavrel a o vic se nestaral. Az do tohoto tydne zadny problem nenastal ale vcera jsem ntb otevrel a reakce na pohyb mysi nebo napsani hesla byla velice pomala. V domeni neutralizace chyby (ci co to bylo) jsem notebook restartoval. Pocitac se dostal jen k fazi spusteni BIOSu, jednou kratce pipnul av levem dolnim rohu byla informace "Entering setup".Za nepretrziteho pipani se otevrelo menu BIOSu ktere ovsem nereagovalo na zadny podmet. BIOS je Phoenix a os instalovany na pc je Windows 7 RC 7100.
Dekuji za jakoukoli pomoc.

Vyber baterku a nabijacku na chvilu. Pokial je to nejake zahriate alebo bolo na slnku tak nechat to aj vychladnut. Povytahovat vsetky dodatocne zariadenia (USB, cardbus). Skusit zapnut len s nabijackou (bez baterky). Ked bude rovnaky problem tak uz ostava asi jedine reklamacia alebo servis.