Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP F4210, Tváří se že tiskne ale netiskne

Dobry den, mam multifunkni zarizeni hp f4210.Pri uloze tisk klasicky vybehne okenko s tiskem.Pise ze probiha tisk,ale tiskarna ani nehlesne.scan normalne funguje.Mam tiskarnu jen tyden a jeste jsem ji nezprovoznil.Ovladace jsem aktualizoval.mam ji jako vychozi.ukazuje ze je pripravena.mam vista home premium a notebook acer aspire-AMD Athlon 64 X2 QL-60 (1,9Ghz,1MB L2 cache),RAM 3GB..technici z HP jsou uplne duty..predem dekuji vsem za odpovedi,jsem zoufaly

Tak jsem opět zkoušel nainstalovat zakladni ovladace z HP serveru, primo pro visty 32 bit.a samozrejme kamen urazu..pri priprave instalace chyba : System nemuze nalezt uvedeny soubor..C:Users\datart\Appdata\Local\Temp\7zS1CB6\ Setup\..\hpqbhp01.exe"...Ale kdyz jsem byl s tiskarnou na tom jinem PC, tak jsem instaloval tyto ovladace z webu, jelikoz jsem u sebe nemel inst. cd..tam bylo vse v poradku.

Plné znění ERROR MESSAGE:

The following lines of were retrieved from the installation error logs. Následující řádky jsou načteny z instalačního chybových protokolů.

Now Launching=X:\hpqbhp01.exe -* "X:\autorun.inf" -nosplash Nyní zahajuje = X: \ hpqbhp01.exe -* "X: \ AUTORUN.INF"-nosplash
-checkPath -I XXX -f "X:\hpoins29.dat" -Validate No dat" Validate No CheckPath-I-XXX-f "X: \ hpoins29.dat"-Validovat č. dat "Validovat č.
LaunchApp("X:\hpqbhp01.exe" -* "X:\autorun.inf" -nosplash LaunchApp ( "X: \ hpqbhp01.exe" -* "X: \ AUTORUN.INF"-nosplash
-checkPath -I XXX -f "X:\hpoins29.dat" -Validate No dat" -Validate No CheckPath-I-XXX-f "X: \ hpoins29.dat"-Validovat č. dat "-Validovat č.
Exit code=2 Exit code = 2