Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prosím o zhodnocení tohoto PC- Athlon 2,2GHz,HDD200GB,GF6150

prosím o zhodnocení tohoto počítače, u nás na trafice se objevil tento inzerát, a tak nad tím uvažuji zda do toho koupě jít či nikoliv za tyto peníze, děkuji za vaše názory

nové PC - záruka 24 měsíců
daňový doklad - plátce DPH

možnost rozšíření

!!!nové PC Athlon 2.2GHz , záruka 2 roky!!!
KVALITNÍ PC s AMD Athlon 64 LE-1600, 2,2GHz
(Počítač je vhodný na internet, do kanceláře, prohlížení fotek, filmů, hraní her ....)

PC obsahuje:

procesor: AMD Athlon 64 LE-1600 (AM2) - procesor vhodný pro veškeré programy
základní desku: Biostar MCP6PB-M2+ - kvalitní deska špičkového výrobce
paměť: DDR2 - 1 GB
grafická karta: GeForce 6150, až 512 MB
pevný disk: 200 GB - SATAII
DVD vypalovačka: LG,Samsung- kvalitní mechanika,
která zvládá veškeré dnešní formáty CD a DVD,
zvuková karta 5+1,síťová karta, 6 x USB 2.0
skříň: PC skříň ATX černá REDSTAR

CENA JEN 4299 kč

Záruka 24 měsíců, daňový doklad přiložen.

já jsem si na tomhle CPU postavil testovací stroj, rychlé to je celkem dost, až jsem sám byl překvapen (ale postavil jsem to na přece jen o trochu lepším čipsetu AMD740). Na hraní to ovšem není.

Ovšem bedna Redsral znamená nejspíše i zdroj téže značky (a tedy pěkný šit).

Sou to prostě ty nejlevnější věci splácané dohromady. Grafická karta je integrovaná a už jsem dlouho neviděl prodávat "sestavu" s jedním gigem když rozdíl mezi 1g a 2g je asi 200kč. 200g disk je taky dost podezřelej,by mě zajímal výrobce.