Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úplné odstranění systému

Zdravím, na kamarádově notebooku HP Pavillion máme problémy s Vistou. Pořád padá ( modré obrazovky smrti). Proto jsem se rozhodl ji nahradit windows XP, ale bohužel instalace se nikdy nezdaří, protože je prý poškozen soubor pci.sys. Zkoušel jsem instalovat i windows 7, ale také bezúspěšně a napadlo mě zda se systém dá odstranit nějakým rychlým způsobem, aby notes byl bez systému a já mohl v klidu nahodit XP. Díky za pomoc.

Ked sa nedari instalacia XP, tak mas bud vadne CD, alebo vadny HW (RAM, CD mechanika, apod). Povodne Win Vista nemaju nic spolocne s instalaciou WinXP (a v instalatore WinXP na zaciatku si mozes dat aj sformatovat ten oddiel na ktory instalujes, cim sa povodna instalacia uplne vymaze).