Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows XP,modré obrazovky

Dobrý Den.Mám větší problém s diskem.....včera když sem chtěl spustit windows tak se mě jen objevila windos načítací obrazovka a pak modrá smrt,to bych ješte bral,jenže když sem zkoušel druhy disk windows a tenhle tak samotny druhy disk sel, ale s timhle mit to hodi na 1sekund modrou smrt a restartuje se to,F8 pri tom prvni disku nepomaha,stav nouze atd nejde...modra smrt a když chci přeinstalovat xpecko tak mi to sice nacte obrazovku kde mam na vyber opravu nebo instal xp, ale cokoliv zmacknu tak mi to hodi modrou smrt.Nic víc už mě nenapadá co bych mohl dělat.......naformátovat umim, ale právě přez tu instalaci xp nebo rovnou ve windowsu,pls pomozte nechci ztratit 250 gb jen kuli modry smrti.

Při F8 dej Vypnout automatický restart a opiš sem chybové hlášky z té modré smrti, třeba 0x00000001 (0x000FC0001,0x000FC0001,0x000FC0001,0x000FC0001)

nechci ztratit 250 gb

Důležitá data se zálohují, pokud nemáš důležitá data nikde na DVD-RAM nebo aspoň na flashce, tak je to dost blbý, patříš k té skupině, která je na hraně mezi ztrátou / přežitím dat, zkus je přešoupnout na jiný disk z funkčního systému.

poradil bych tenhle špatnej disk zapojit do USB boxu, nabootovat z dobrýho disku a pak teprve připojit ten špatnej. Nebo můžeš zkusit nabootovat z CD nějakej live Linux (např. SLAX) a z něj to zkusit vykopírovat. Já osobně na to mám jedno boot cd, (jeho název začíná na H), momentální verze je 9.9 a je na něm i live WinXP. Nenapíšu víc, tady se to nesmí, to se může řešit pouze na fórech, jejichž název začíná na W.