Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba PC alebo monitoru?

dobry den....mam problem s pocitacem..ci monitorem?to tedy nevim....mam monitor LG W2252TE 22" , PC: Athhlon 4400+,graf ASUS 2900XT,XP Pro SP 3....zakladnu bohuzel nepoznam..je to od vyrobce Digipro...problem zacal po 2 rokoch spokojnej prace.....len jedneho dne po zapnuti PC se nerosvitil monitor jako kdyby grafarna nevydavala zadny obraz.....na 3-4 restartovani se konecne pustil a vsecho bezelo bez problemu.....no pri startu monitor zas nenaskocil- az na 3krat..nevite nahodou cim to muze byt??monitor je vyskousenej na jinych PC a fungoval....komp byl taky v oprave kde po 2hodinach rekli ze je naprosto v poradku.....dekuji za rady......

možná grafická karta, ale spíš zdroj.
pohledej v bytě další monitor a vyzkoušej spuštění, ať vyloučíš aspoň něco. (nebo nech svůj monitor vyzkoušet u souseda)

komp byl taky v oprave kde po 2hodinach rekli ze je naprosto v poradku

to je divné. máš pc a monitor ve stejné zásuvce?