Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem porucha obrazu při naklápění monitoru

Dobrý den,
když zapínám notebook a taky když ho vypínám, tak obraz na monitoru bliká, docela dlouho. Pak se to zatím vždy zklidnilo, ale dnes se mi to stalo i uprostřed práce, když jsem monitor naklopila - obraz začal skákat. Bojím se, že tam je něco pokažené. Notebook jsem koupila na inzerát, ale prý byl nový. Myslíte, že je to něco vážného?
Děkuji za odpovědi.

Notebook jsem koupila na inzerát... Myslíte, že je to něco vážného?

odpověděla sis sama - už chápeš proč to ten člověk prodával právě na inzerát.

najdi si na netu servis tvé značky, poptej předběžnou cenu opravy.
pokud bude cena vysoká, koupě proběhla nedávno a chová se to tak od počátku, zkus žádat po prodejci toho šmejdu slevu z ceny.
při částce nad 10k už je to na řešení právní cestou.