Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada nelegálního klíče v XP Home OEM za legální po instalaci.

Zdravím,
věci se mají takto. Musím přeinstalovat na jednom počítači (originál desktop od Acer) Windows XP Home CZ. Původní instalační CD není, recovery partition jsem tam taky nenašel. Sehnal jsem si asi pět jiných CD s XP HOME OEM, ale klíč ze štítku na bedně nepasoval ani na jedno. :-( Zajímá mě tedy, jestli windows zůstanou legální, když je nainstaluju s jiným klíčem a jiného CD, klíč pak po instalaci přepíšu, pomocí utility rockXP na ten, co je přilepený na bedně?

Díky!

velkoinstalisti mívají svoje klíče, které k oem ani ke krabicovým verzím nepasují.
acer tuším instalační médium prodává - snad mají na stránkách nějaký help.
před přepisem klíče bych udělal image systému.

navíc v případě sp3 se aktualizacemi nezabývám, čili se nezdržuju hledáním verze, ke které by pasoval přilepený klíč od jednou zaplacené instalace.

pokial bol ten desktop zaregistrovaný na stránkach výrobcu,po overení s/n výrobku a ostatných záležitostí je možné stiahnuť zo stránok aceru recovery cd operačného systému pre konkrétny typ/ modelovú sériu pc/nb,to je možné aj u pc/nb dell,hp,toshiba a niektorých iných