Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Validation

Cital som, ze je v nelegalnej kopii Windows obist kontrola platnosti tak, aby bolo moze upgradovat Win pomocou Windows Update. Udajne existuje soft, ktory zmeni seriove cislo a Windows prejde kontrolou platnosti. Zaujimam sa o to z cisto informacnych dovodou a poskytnute informacie nebudem znezivat, aby som neporusil zakony platne v SR a CR.

Prostě vezmeš jednu jistou knihovnu a nakopíruješ ji do adresáře system32.Samozřejmě jsem to z informačních důvodů vyzkoušel a funguje. Pochopitelně jsem ten pokus okamžitě vymazal, třikrát se pomodlil, postrašil tři zákazníky že je softwarovka chytí a nutil jim legální wokna. Potom jsem práskl dvě firmy za nelegální soft. Bill mě musí milovat.

trochu som vahal, ci tento sposob napisem, ale pretoze sa o nom pise aj na mnoho serioznych portaloch(nie hackerskych :-p) a nie je to ani ziadny crack, tak jeden zo sposobov je stiahnut si GenuineCheck.exe priamo z MS(sluzi vtedy, ked z nejakych dovodov admin nemoze pouzit Windows Genuine Advantage) a spustit ho v kompatibilnom rezime windows 2000. vtedy posle vzdy spravny kod. je to bug MS, ale stale ho este nefixli.