Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úsporný režim-probuzení

Dobrý den,
mám nový PC. Když jsem ho dneska dal poprvné do úsporného režimu, tak probudím ho jenom stiskem tlačítka na zapnutí/vypnutí. A objeví se mi jako normální uvítací obrazovka, abych zmáčknul na svůj účet. U starého PC jsem ho probudil i stiskem tlačítka na klávesnici. Díky za odpovědi. Kdyžtak vám zde dávám jakou mám základku Gigabyte GA-P31-ES3G

Vo Win si v spravcovi zariadeni u klavesnice pravy klik vlastnosti skontroluj ci tam nemas kartu o powermanagemente, a zaskrtavatko s popisom nieco ako ze ponechat zapnute zariadenie pre prebudenie alebo nieco podobne.
V BIOSe skontroluj poriadne ake su este nastavenia ohladne Wake alebo Wake from S3. Tamto Windows98 by som dal nazad na DISABLED.