Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s odesíláním v Outlook Express 6

Dobrý den,
používám Outlook Expres 6 a v poslední době jsem začal mít problémy s odesíláním pošty. Pokud dám odeslat email (o velikosti pár kb - je to pouze textú), zůstane ve složce "pošta k odeslání" a Outlook vyhodí chybovou hlášku, že při zpracování požadovaných úkolů došlo k několika chybám". Nicméně v záložce "chyby" se nic nezobrazuje. Přišel jsem na to, že email se ve skutečně odešle, u mně v Outlooku Expressu je však stále v poště k odeslání a program se jej snaží i nadále odeslat. Dochází pak k tomu, že stejný email se odešle několikrát, než na to přijdu a odstraním jej z "pošty k odeslání". Dokázal mi by někdo prosím poradit?
Děkuji
Pavel

Zřejmě příliš velký, nebo poškozený datový soubor DBX. Zkoušel jste jej zkomprimovat? Postup je nějak tak: Soubor -> Složka -> Zkomprimovat všechny složky.
Pokud to nepomůže, bude třeba smazat DBX Odeslaná pošta a znovu vytvořit.