Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy PC

Ahoj, potrebuji pomoc. Ze stareho PC jsem vytahl HDD a naimportoval do noveho PC(do IDE jako master), ted v novem PC je jeden stary HDD s Windows Xp, pri spusteni PC nemohu se dostat do Windows, maximalne kam se dostanu je nabidka spusteni-F8(Stav nouze,...), ktera se spousti samostatne. Nevite jak mohu spustit windows?

Diky moc.

Ideální řešení je čistá instalace Windows s integrovaným SP3. Pokud jsi hračička, můžeš zkusit ve starém PC v nouzovém režimu odinstalovat, co se dá- minimálně chipset, grafiku a zvukovku a pak to doinstalovat v novém PC- ale to je jen skutečně pro hračičky a pokusníky a výsledek je nezaručen...