Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace navigace

Čau mám dotaz, koupil jsem si navigaci TomTom Go 630 a mapy které tam jsou jsou přes půl roku staré. Když si v TomTom Home dát aktualizovat tak to jde, ale jen když budu zadávat číslo platební karty a to já nikam zadávat nechci. Existuje jinačí způsob jak to platit? Díky.

Koupil jsem před týdnem go 730, připojil k netu a stáhl V TT home aktualizaci map /2Gb/ zdarma. Garantují to do 1 měsíce od Prvního zapnutí navigace. Nezapl si tu Tvou v obchodě dřív prodavač jen tak, na čumendu?