Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem D-Link 584T - Virtual server - nelze mazat položky

Ahoj,zajímalo by mně,jestli má také někdo ten samý problém...zkoušel jsem vše,na co jsem přišel,ale nejde to...někdo namítne - dej na routeru reset...hmm tak no do toho se mi moc nechce...vždyť to musí nějak jít...jedná se mi o ty položky,které jsem si tam v průběhu času zavedl s různými porty pod záložkou (user)...nejdou mazat ani jednotlivé porty...zkoušel jsem to v Exploreru,Mozile,Opeře - nic - poraďte prosím....díky.

Možná jste jen nepochopil logiku ovládání? Dle návodu se pravidla dělí na Available Rules (dostupná pravidla) a Applied Rules (použitá pravidla) a pouze se mezi těmito dvěma sekcemi pravidla přesouvají tlačítky Add a Remove a zakončí se to stiskem Apply. Děláte to tak? Co se stane, když se postavíte na pravidlo v sekci Applied Rules (v Available rules ať si klidně zůstane!) a ťuknete na Remove? Opravdu z té pravé tabulky nezmizí? Protože pouze a jen na tom sejde, zda je pak pravidlo aktivní.