Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "napětí" katody?

zdravim, sehnal sem si studený katody ale je u toho v prd*li adaptér, vim to 100% protože obě katody sem zkoušel přes jinej adaptér.. potřeboval bych vědět kolik potřebuje jedna samotná katoda voltů?? nějak to nemůžu nikde najít.. :-) všude je jen kolik potřebuje adaptér, ten potřebuje 12V to vim..
díky za odpovědi..

katoda má 30CM

jeden funkční mam.. ale v tom už mam katody.. jinak ten co k tomu byl ,
ten co funguje má na sobě:

output voltage: 620V (DC/AC)
input voltage: 12V (DC)
power consumation: 4.88W (watt)
model Nr.: LE-300-S-UV

a je to revoltec

output voltage: 620V (DC/AC) - znamená to že jedna by měla být na 6,2V??

Aby došlo k "zapálení" plynu v trubici, je potřeba vysoké napětí. Zdroj tohoto napětí musí ale omezit dodávaný proud, aby nedošlo ke zničení trubice. Experimentovat s napájením něčím jiným, nežli dodávaným invertorem je hazardem se životem trubice i s životem vlastním....