Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ctrl alt delete.

když zmáčknu ctrl alt a delete naskočí tabulka využití cpu 1 procento ale procesy 43 co to je ty procesy??nemám nic spuštěného,čím to je??

počet procesu,,má to nějaky vliv na výkon pc?
když chci totiž spustit nějakou hru konkrétně street fighter 4 jednou ho spustim pak desetkrát ne,naběhne a hned se zminimalizuje a tím to skončí,,má to nato vliv ty procesy???

cim by to mohlo byt?pocitac je na tom dobre beha mi v pohode i cod 5 i crissis,,tady ten street fighter naběhne capcom reklama a konec,ale vcera a jeste dnes dopoledne jsem ho normálně hrál,i když jsem ho musel spustit třebe dvakrát ale naběhlo to,ted prostě už nenaběhne,,