Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc běží ale nenaběhne monitor

Dobrý den..
mam dotaz dnes pustim pc začne normalně nabíhat chroupat že se pouští ale monitor nenaskoči napiše že neni signal a nic.. přitom PC bedna běži nevíte čim to? mam tušení že asi odešla zakladovka nebo grafika/ deska je Integrovana s Grafikou/
při spouštění nepipá a nic ..

děkuji za každou radu :)

ještě mě napadl zdroj ale nevim v tomhle se nevyznam.. mam pc pul roku tak se divim že tak rychle něco odešlo mam ho v zaruce ale chci tma přijit a vypadat abych tomu trošku rozuměl alespon a nesvedli to na mě.

Dobre je skontrolovat kabel monitora ci neni povytiahnuty. Skusit iny monitor. Po restarte monitor nabehne? (ked nic nevidis na monitore tak az nabehne Win (pockaj minutu) tak pre vypnutie zmackni zapinaci cudlik a pockaj kym sa vypne a potom znova zapni. Ked sa po kratkom zmacknuti cudlika PC nevypne, tak to znamena ze vobec nenabehlo do Win, takze potom je tam nejaky HW problem v PC - zdroj, grafika, RAM, apod, reklamovat PC)

Niekto neprehadzoval kable? Je monitor strceny vo vystupe v ktorom bol aj predtym? (ak ma grafika viac vystupov?) Nepripojoval si tam nejake TV ak to ma aj TV-Out? Ak ano tak odpojit TV

zkošuel jse mna jinem pc a ten nabiíhal takže něco bude v pc nenaběhne vubec zkošuel jsem to a pc se vypl po zmačknuti a chvilkové držení čudlika ale pak ani tka nenaběhl.
nene nepřehazoval nic se tma nepřipojovalo a nic hold reklamace =/

ozve se po zapnutí klasické jedno pípnutí? to znamená že je aspoň procesor a paměť v pořádku - ale každý pc to dělat nemusí.

když se uvnitř odpojí všechny disky a cd, pokud existují přídavné pci řadiče usb, firewire, ... taky vytáhnout, pokud je víc paměťových modulů nechat jen jeden. nastartuje to? objeví se na obrazovce výpis z biosu?

pokud bys to nesl do záručního servisu - buď si předtím v jiném pc zálohuj všechna data, nebo jim sděl že s obsahem disku nehýbat, nic nepřeinstalovávat. (ať si to testují se svým diskem)