Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asi uvařené PC

Zdravím, před rokem jsem prodal sousedovi staré PC - AMD XP1800, Radeon 9200 + NVidida GeForce2. Včera mi volal, že je zle. K mému zděšení provozoval PC zakryté z estetických důvodů replikou pirátské bedny. K problému: Při nabíhání W XP naběhne Logo a blikne na modrou obrazovku, bez jakékoli hlášky. V nouzovém režimu běží OK. Po opravě W xp z instalačky systém běžel do prvního restartu, a dále to samé. Můj úsudek je na zákl. desku. Síš je záhada: Nouzový: OK, normální: KO. Co pravíte, odborníci. Díky

Takováhle pouzdra na PC je asi něco podobného, jako ty "počítačové" stoly - zadek, kde vyfukujou ventilátory je uzavřenej, ve škole jsme takhle měli všechny PC a vyfukovaly horkej vzduch + se z jednoho jednou zakouřilo (doslovně, takovej šedej dým asi ze zdroje) :-D, z mého volně postaveného PC fouká studený vzduch, tak asi někde bude chyba :-). Proti tuningu PC (ať nasprejování nějakou barvou nebo přidání světýlek nebo průhledných bočnic) nic nemám (já mám taky průhlednou bočnici a jedno světýlko :-P), ale udělat z PC vzduchotěsnou krabici? :-/

měl jsem také takový PC stůl. Jednou mi PC spadlo vlivem přehřátí, půjčil jsem pilku - šoustalku a za 20 min. byl stůl lehčí o 5 kg dřevotřísky a bylo po problému. Na "obranu" souseda musím říct, že v deklu na PC udělal 5 dírek průměru asi 8 mm :-D