Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tisk pres AcrobatReader (napr.pomoci AcroRd32.exe)

Zdravim, potrebuji poradit s nastavenim tisku pomoci AcrobatReaderu. Pouzivam atypicky(na netu neni) program, ktery nema zadne nastaveni pro tisk ani vlastni ovladace, pro tisk pouziva nektere(nevim ktere, to mi rekl helpdesk aplikace) casti z AcrobatReaderu. Tato moje atypicka aplikace ma dve funkce/tlacitka pro tisk, prvni tiskne tak ze otevre AcrobatReader a z toho to tisknu jak chci(volim format, pocet atd.), druhe tlacitko slouzi pro primy tisk pres AcrobatReader bez otevreni AcrobatReaderu proste jenom vytlaci dokument z tiskarny. Pokud pouziju prvni metodu tak vytisteny dokument je normalne/standartne na A4, a pokud tisknu na primo tak sice na papir A4 se to vejde ale vsechno je trochu zvetsene a nejsou videt prvni a spodni radky(jakoby jiny format). Tiskarna je nastavena vsude na A4. Pokud odinstaluji AcrobatReader a nainstaluji Foxit tak vsechno je OK. Helpdesk taky nevi co s tim.

Nevite nekdo jak se da nastavit AcrobatReader aby tisk vzdycky ve formatu A4 nebo aspon v podobnem formatu? Neco jako Nastroje-moznosti slozky-typy souboru a tam nejak nastavim AcroRd32.exe s urcitymi parametry

Dekuji.

Přepínače pro Adobe Reader jsou tady. Žádné nastavování tisku (velikost, tam není). Jinak to vypadá na záměnu A4-Letter. Pokusil bych se ještě změnit jednotky na milimetry a najít něco v nastavení Adode Readeru. Jestli to dělá jenom jednomu uživateli, tak je opravdu rozkuchanej Adobe Reader nebo tiskárny.