Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomale wifi

Dobry den koupil jsem si router D-link DI 524 nastavil jsem ho ale nevim jestli zpravne.. protoze mam pripojeny pc prez kabel...(to funguje..tak jak ma..) ale notas napojuju prez wifi ale ta wifina je neskutecne pomala stranky seznam centrum google se nactou vpohode ale icq.com a takove veci vubec... kdyz zjistim v cdm ping na icq.com tak mi to napise Vyprsel casovy limit zadosti... a tato adresa se mi ani nepodari nacist v prohlizeci muzete mi poradit? diky michal

No nastavil si ho asi blbo. Ked nam nenapises co si tam nastavil, tak my to fakt neuhadneme.
Povolil si pre tu WiFi na routeri DHCP? Na tom notebooku mas u nastaveni IP adresy vsetko (IP, DNS) na ziskavat automaticky?
Ten ping icq.com ti zisti a vypise IP adresu toho icq.com? A je ta IP adresa spravna? (porovnat s inym PC).

Zadaj do prikazoveho riadku prikaz
ipconfig /all
a pozri si jaku mas IP, masku siete, branu, a DNS servery u Wifi karty, ked si pripojeny na ten wifi router. Aspon myslim ze ipconfig /all vypise aj wifi kartu.

P.S. skus aj nastavit na routri iny WiFi kanal (kvoli moznemu ruseniu od suseda apod). Na vyber mas 13 kanalov.