Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heslo k počítači

Ahoj
potřebuji opravit Win XP protože my to hlasi NTLDR nenalezen.To jak to opravit vím návody tu jsou,ale zásek je v době kdy to po nabootování CD a opravu konzole (R) chce heslo Administratora,ale žádné heslo se nikdy nedávalo to je pak nějaké univerzální nebo jak to je jak se dostanu dál?
Dík za pomoc.

admin existuje default, ale home uživatel je po nové instalaci vyzván k výrobě dalšího (taky správcovského) účtu. to znamená že existuje asi hodně instalací home s nenastaveným administratorem bez hesla - admin nebyl nikdy spuštěn, protože ten uživatel třeba nikdy nepoužil nouzový režim.

uživatelský účet "administrator" sice existuje, ale profil se nikdy nevytvořil. pro tento případ netuším, jestli se konzole zotavení má k čemu přihlásit - k běžnému uživateli-správci asi jo.

(jinak zase budou vypadat předinstalované xp z obchodu, kde byl právě admin určitě použit)

Máš tam mechaniku na diskety? A někde jinde XP s disketovkou? Pokud ano, tak je jeden návod už z dom Windows NT...

1) zformátovat disketu v příkazovém řádku

format a:

2) zkopírovat z funkčního počítače soubory z disku C: na A:

boot.ini (Podmínka je, že boot disk a oddíl musí být v obou počítačích stejný. Jinak se tento soubor musí upravit.)

NTLDR

NTDETECT.COM

3) Vložit disketu do "rozbitého" počítače a spustit