Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno a co tato sestava? názory

jeden známý mi doporučil tyto tech.popis, ale nedal mi kontakt,takže nevím co je to za e-shop nebo co?!
co vy na to ?

Kód Název produktu Počet Dod. lhůta bez DPH DPH% Celkem
66699 AMD Athlon II X2 245 (ADX245OCGQBOX) BOX ihned 1 340,- 19 1 595,-
64237 Biostar TA790GX A3+ - AMD790GX ihned 2 030,- 19 2 416,-
67943 Samsung SpinPoint F3 HD502HJ - 500GB SATA II ihned 1 154,- 19 1 373,-
66062 Fortron AX400-60APN - 400W (80Plus), OEM ihned 660,- 19 785,-
67036 Lite-On iHAS324 retail ihned 568,- 19 675,-
23174 FDD mechanika černá - 3,5" 1,44MB ihned 185,- 19 220,-
51134 Kingston DIMM 2048MB DDR III 1333MHz KVR1333D3N9K2/2G ihned 871,- 19 1 036,-
Poštovné bez DPH: 100,-
Celkem bez DPH: 6 907,-
Celkem, včetně DPH a dalších poplatků: 8 219,-

A co na tom hodlas provadet? Parit nove gamesy? Zapomen - CPU je kancelarina, prkno je shit (nemluvim o chipsetu, ale o znacce), integrovana grafika (?), zdroj takovy "cikansky", F3 Samec je taky takovy "socialni". Bizuterii neresim, ovsem flopina se ti tam bude vpravde vyjimat :-D. Jedine, co za neco stoji, jsou ty RAMky.

Se vším se dá souhlasit, ale není mi dost dobře jasné, co je sociálního na Samsungu F3? Nemůžu proti nim říct křivého slova (což se nedá říci o ostatních výrobcích této firmy), za poslední roky jsem jich nainstaloval již desítky a ještě ani s jedním nebyly problémy (ťuk ťuk). Jedná se o velmi tiché a málo topící disky a v neposlední řadě má řada F3 plotny o kapacitě 500GB, což je zárukou solidního výkonu a kapacity v násobku 500GB jsou u F3 ideální volbou. Nicméně rád si poslechnu protiargumenty. Jediné, čím Samsungy proti konkurenci občas ztrácely, jsou vibrace. Pro kvalitní skříň to ale problém nikdy nepředstavovalo. Další dobrou volbou je aktuálně Western Digital. Nikdy se nedržím zuby nehty jedné značky, přehodnocuju to dle aktuální situace. K Seagatu jsem si ale cestu zpět zatím nenašel, od dob Barracudy IV v něj nemám důvěru. Stejně jako v Toshibu a její 2,5" disky. Proti Hitachi nemůžu říct křivého slova, pár 2,5" disků jsem od něj v posledních letech vzal a spokojenost. No a Maxtor nějak uniká mé pozornosti a chybí tak zkušenosti. A muzejní kousky se nepočítají.

není mi dost dobře jasné, co je sociálního na Samsungu F3

Mam pocit, ze se Samec s novou radou (jednoplotnovych) disku zaradil do kategorie "nebrat". Neprodal jsem jich tolik co ty (desitky), ale tech par kousku (sest? sedm?) se oproti rade F1 (kterych jsem naopak ja prodal desitky) chova znacne podivne - coby novy kus je to OK, po case (fragmentace?) to sebou zacne hazet jak mustang, seeky nejsou zdaleka libive (rychlosti ni akustickym projevem), teplota roste (opet: fragmentace a seek?) po mesici o pet az deset celsiu. F1-cky jsem zatim nereklamoval, jednu upecenou F3-ku uz jo. Asi jsem nezvolil v mem prispevku spravne slovo - "socialni" nejsou, "poruchove" ci "nepodchytitelne" ano.