Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s IE

Zdravím vás.Prosím o pomoc.Odinstalovala jsem si úmyslně IE,ale bohužel mi ho je třeba ke správné funkci rajce.net-průvodce.Po opětovnéminstalaci,ale IE nepracuje,pouze se na mžik zobrazí prázdná stránka a nějaká hláška.
Nevím,jestli jsem něco nepokadila,tím mým věčným hrabošením a nastavováním a čištěním.
Také,když Operou jdu do internet banky,je tam text různě přez sebe,ale to mě tak nepálí,Mozillou je to O.K
Přikládám událost-neúspěšné načtení IE.Díky za pomoc Dáša

Typ události: Chyba
Zdroj události: Ci
Kategorie události: Služba CI Service
ID události: 4118
Datum: 11.8.2009
Čas: 18:00:26
Uživatel: Není k dispozici
Počítač: HOMEPC
Popis:
Nebylo možné dokončit prohledávání obsahu c:\.

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp.

Aplikace Internet Explorer používá následující konfiguraci serveru proxy: Automaticky zjišťovat nastavení: Zakázáno Skript pro automatickou konfiguraci: Server proxy: http=127.0.0.1:3128;https=127.0.0.1:3128;socks=127 .0.0.1:9000 Seznam obcházení serveru proxy: 127.0.0.1;localhost;<local>;*.local

Používáš proxy - vypni ji: Plocha/ ikona IE/ vlastnosti/ připojení/ nastavení místní sítě - odškrtnout dole - použít proxy.

To má být dole odškrtlý. Tipnu si na NOD, který filtruje na těchto proxy, až přefiltruje.
[proxy-ie.jpg]