Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem základní deska msi

dobrý den před chvílí jsem sem dával dotaz jestli mě bude pasovat procesor na základní desku msi a pár zvás ji odsoudilo tak se chci zeptat jestli msi deky jsou špatný nebo už je to malej rozdil mezi msi a asus?....předem děkuji za názory

obecně... dražší MSI jsou kvalitní jako každá jiná značka, u levnějších kousků za 13 stovek je pravděpodobnější, že na trefíš na vadnej kousek než třeba u GIGABYTU na druhou stranu v této cenové kategorii mají desky od GIGABYTU horší výbavu :).