Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype automatická odpověd / záznamník

Zdravím,
odjíždím na dovolenou a potřebovval bych automatickou odpověd I KDYŽ BUDU OFFLINE. Velice mi vyhovoval program SAM ale ten nefunguje když jsem offline.Měl vše co jsme chtěl.Automatické zvednutí hovoru, přehrání zprávy, záznam hlasu, a uložení zprávy na disk a poslání zprávky do chaty.Jenomže to přestáva fungovat když se odhlásím.Díky za všechny rychlé rady

ve skype se to jmenuje Voicemail, je to placená služba, jinak to bohužel nepůjde, skype není otevřený formát, proto konkurence neudělá takové featury grátis

pokud jste skype závislák a nechcete solit za voicemail, pořiďte si HTPC/netbook, počítač s malou spotřebou proudu pro 24/7 funkcionalitu a buďte vždy online

když už jsme u funkcionality offline klienta, neví někdo princip posílání zpráv online a offline? jde to jen mezi klienty přímo nebo přes skype server? někde na fóru jsem četl, že offline zpráva se drží u odesílatele tak dlouho než bude protistrana online. u hovorů je to jasný, tam to jde na přímo nebo přes třetí stranu, pokud to nejde napřímo.