Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Registrace do poradny

Dobré ráno nejde mi se přihlásit do poradny když zadám přih. údaje napíše chybné heslo nebo jméno, ale když dám zapoměl jsem heslo tak mi napíše že zadaná přezdívky je volná!, při registraci mi to ale píše že je obsazená, co s tím je ?
Zmena kategórie, pôvodne: Softvér (los)

Napiš mi přezdívku a registrační mail buď do PM nebo na info(zav)poradna(tečka)net, já se večer juknu do databází. Heslo nelze zpětně zjistit, je z bezpečnostních důvodů uchován jen hash, ale poradím ti co dál. I když ses regnul znova, tak mě zajímá, proč ti to nešlo.