Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejede express card slot

čau mám dotaz nejede mi express card slot dávám do něj wifi adaptér kterej se na jiném notebooku hned přihlásí jako nově rozpozn... ale na mém ne přeinstaloval jsem i ovladač zákl. desky ale nic prostě to připojím a nic se nestane mám v device manageru s vykřičníkem položku serial(nevím zda to s tím souvisí a nevím jak aktualizovat ovladač - nepodařilo se mi to) za každý nápad díky

mám v device manageru s vykřičníkem položku serial

pokud sériový port nepoužíváš, tak ho v biosu zakaž. nebo projdi nastavení com jestli je standard. taky jde zakázat v tom správci zařízení.
z nějakého úchylného důvodu je možné, že kolidují třeba i/o adresy.
ntb se serial portem se dnes moc nevidí - je tam fakt?
co to je za wirdows že ti píše hlášky v angličtině?

Najprv si skontroluj navod k tomu notebooku ze jak sa ten slot zapina a pozri si aj v BIOSe ci sa tam nahodou neda zapnut/vypnut.
A napis jasne co to je za notebook, jaky Windows, a co presne mas v spravcovi zariadeni s vykricnikom (a co presne to tam pise ked das pravy klik - vlastnosti). Ked tam pise ze neni ovladac tak nemas nainstalovane vsetky potrebne ovladace. Vsetky ovladace su na strankach vyrobcu tvojho notebooku presne k tvojmu typu, nikde inde nie su spravne ovladace.