Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Velikost pismen

Dobry den
jaksi se mi zmenilo nastaveni na strankach internetu a to tak,ze ty pismena jsou tak obri ze je jedna veta na strance!I sem mi dela problem napsat dotaz,pac porad musim posouvat stranku.Za kazdou radu budu vdecna.
Dekuji a preju hezky den.

Protože nespecifikujete, jaký máte prohlížeč, zkuste jako první přidržet klávesu Ctrl a zatočit kolečkem na myši. Každopádně každý prohlížeč má někde v menu položku Zobrazení a tam Velikost písma (může být pojmenováno trochu jinak), kde stačí zvolit 100%. Jen hledat...