Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem software na hry

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte kde se dají stáhnout nějaký programy na vytváření her jako je třeba MAFIA, GTA, CoD Atd.. ??? nebo jak se menujou ??

Maya, 3D Studio MAX,... to už je s pluginama tak +/- za půl miliónu korun, mám pokračovat? :-)
Nebo můžeš koupit hotový engine, to už ale toho půl mega může být i v dolarech...

Zapomeň na to ;-)

Jestli čirou náhodou myslíš "stáhnout" = ukrást, tak to musíš na jiné fórum.