
Co upgradovat v Acer E360
Zdravim kolega ma acer e360,da se stim neco udělat ma tam gr.k nv 6600gt a nejde spustit jde pouze integrovana jak to vypnout dík za radu.
Změna předmětu, původně: upgrade (JaFi)
Zdravim kolega ma acer e360,da se stim neco udělat ma tam gr.k nv 6600gt a nejde spustit jde pouze integrovana jak to vypnout dík za radu.
Změna předmětu, původně: upgrade (JaFi)
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Integrovanou grafickou kartu bude asi nutné vypnout v BIOSu, aby ta nVidia 6600 co ji do PC přidal f… nononot 12.08.2009 21:08 |
nononot | |
dal sem ji do sveho pc a nic jen se toci vetrak a lcd tma nový jirkous 12.08.2009 21:15 |
jirkous | |
To je nějakej secondhand? Předtím fungovala? - Viděli jste ji fungovat? Jak je k LCD připojená? VGA-… nový nononot 12.08.2009 22:09 |
nononot | |
Pravě ze jsem to nevyděl ze funguje protože to měl celou dobu na integrované karte.Zkousel sem obě v… nový jirkous 13.08.2009 22:10 |
jirkous | |
protože to měl celou dobu na integrované karte
Co mal na integrovanej karte? Stolicku? Vyjadruj sa… nový MM.. 13.08.2009 22:53 |
MM.. | |
Jasne ale ta grafika nejede ani na mem pc. nový jirkous 17.08.2009 17:25 |
jirkous | |
Tř. je jen rozb. nový karel 17.08.2009 17:28 |
karel | |
jo jo je asi v p....... poslední jirkous 17.08.2009 21:28 |
jirkous |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Integrovanou grafickou kartu bude asi nutné vypnout v BIOSu, aby ta nVidia 6600 co ji do PC přidal fungovala..
dal sem ji do sveho pc a nic jen se toci vetrak a lcd tma
To je nějakej secondhand? Předtím fungovala? - Viděli jste ji fungovat? Jak je k LCD připojená? VGA-DVI ? Zkoušeli jste oba výstupy?
Pravě ze jsem to nevyděl ze funguje protože to měl celou dobu na integrované karte.Zkousel sem obě varianty a nic
Co mal na integrovanej karte? Stolicku? Vyjadruj sa poriadne ked chces aby ta niekto pochopil.
Integrovanu graficku kartu (napr. nastavenie "IGD" apod alebo integrated graphic apod) nech vypne v BIOSe alebo nech hlada v BIOSe nastavenie boot display apod, a prepne na AGP alebo PCI ale nie integrated, podla toho jake moznosti tam su.
Potom display strcit do tej novej karty, a zapnut PC. Ked ziaden obraz tak skusit druhy vystup karty a restart PC. Ked ani potom ziaden obraz tak skontrolovat ze jaky je tam zdroj ci to zvlada (ak tam je nejaka 300-350W sunka eurocase a spol tak urcite nezvlada) a ci je zapojene dodatocne napajanie do grafickej karty (molex konektor zo zdroja).
Jasne ale ta grafika nejede ani na mem pc.
Tř. je jen rozb.
jo jo je asi v p.......