Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zrcadlové písmo

Ahoj,

nevěděl jsem kam toto téma zařadit,tak je zkrátka v OS. Zajímalo by mě jak se dá udělat,pokud na to není speciální font, psaní textu zrcadlově proti sobě. Jak obrátit proti sobě například L a L ale zrcadlově ? Prosím poraďte co na to, nebo popřípadě jaký Hotkey použít.

Děkuji

Pokud to má být jako skutečné písmo, pak asi jedině font. Možná zkusit ve Wordu WordArt, tuším, že něco takového uměl. Též lze sejmout (Alt+PrtScr) text jako obrázek a otočit v nějakém grafickém editoru.

PS: Proč jsi původní dotaz smazal?