Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátový router

Cau.. mám wi-fi zhruba 3.5mb/s 5,4 Ghz a klasicky z routru kabel do pc.Jenze PC budu dávat do jiného pokoje a jelikož bych musel vrtat zdi atd abych se dostal s kablem,tak uvažuju o bezdratu.Jenže nevím jaky koupit routr,jaky přijimač popřípadě sitovou kartu.Byl bych rád kdyby jste mi dokázali poradit :)

onfigurace protokolu IP systému Windows

       Název hostitele . . . . . . . . . : area52-6c4785bd
       Primární přípona DNS. . . . . . . :
       Typ uzlu  . . . . . . . . . . . . : neznámý
       Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne
       WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne

daptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

       Přípona DNS podle připojení . . . :
       Popis . . . . . . . . . . . . . . : Atheros L1 Gigabit Ethernet 10/100/1
00Base-T Controller
       Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-1D-60-F7-BA-07
       Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
       Automatická konfigurace povolena  : Ano
       Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 10.10.10.11
       Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
       Výchozí brána . . . . . . . . . . : 10.10.10.1
       Server DHCP . . . . . . . . . . . : 10.10.10.1
       Servery DNS . . . . . . . . . . . : 94.229.92.40
       Zapůjčeno . . . . . . . . . . . . : 13. srpna 2009 8:44:17
       Zápůjčka vyprší . . . . . . . . . : 16. srpna 2009 8:44:17

formát pro lidi (touchwood)

Pokud planujes pouze jeden pocitac, pak ani router nepotrebujes.
Staci ti AccessPoint + WiFi karta do PC. Kdyz to poridis od jednoho vyrobce, napr. D-Link (nebo aspon se stejnym chipem), budes mit mene problemu.

Podle toho vypisu bys mel mit opravdu router.

Dale je nutne pocitat s urcitou urovni znalosti cloveka, ktery to bude nastavovat. jednak kvuli bezpecnosti, abys neposkytoval pripojeni k internetu sirokemu okoli a druhak kvuli tomu, aby ti ten internet na PC vubec jel.