Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ve WinXP nejde nic spustit

Dobrý den,

prosím o radu:

dostal jsem se k pc kde po startu win naběhne nějaký "Antivirus 2009" (na ploše se zobrazí nějaký text a vyskočí okno, kde to "jako" hledá viry a trojany...). Pokoušel jsem se ho odstranit, ale neúspěšně. Jelikož tento program zablokuje spuštění jakéhokoliv jiného programu. Takže si nespustim "taskmgr" ani "regedit" a ani si nenainstaluju "SUperAntiSpyware". Vyndal jsem tedy hdd a strčil do jiného pc. Nastartoval do nouzového režimu, spustil SuperAntiSpyware - nic nenašel. Zkusil sem to projet Avastem a nic... Jak se toho "xindlu" zbavit? Děkuji za rady

já jsem jenom hloupej uživatel, ale byl jsem jeden z prvních, který tohoto hajzla chytil - pro rejpaly - z důvěryhodného zdroje pomocí e-mailu, ten ho "koupil" od kamaráda z Francie, a ten zase od dalšího z USA.
NOD 32 řval, jako prokopnutej.
Pomocí zdejší poradny, jsem vyzkoušel vše, co je tady popsáno, a kulový.
Pomohla až reinstalace.