Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Windows

Dobry den mam takovy problem. Pri nacitani Windows Vista Home Premium 32-bit, vyskoci hlaseni: Chyba pri nacitani souboru winlkk32.rom. Uvedeny modul nebyl nalezen. Chvili na to se objevi dalsi hlaseni: Doslo ke krit. problemu a system Windows se za jednu minutu automaticky restartuje. Probehne restart spusti se system a po chvilito udela to same. Poradte dekuji

To vypadá na nějakého Sassera. Nouzový režim funguje bez problému? Pokud ano, tak proveď kontrolu programem Combofix.
Pokud je to tahle (nebo podobná) hláška:
[sasser2.gif]
,tak restartu zabráníš tím, že dáš rychle Start - Spustit a tam napíšeš shutdown -a, enter a ten odpočet se zastaví, nainstaluješ program SUPERAntiSpyware a rovněž proskenuješ v nouzovém režimu.